Luty – tu i teraz

Koniec lutego, a zima nie odpuszcza. Mamy niedzielę 25 lutego, za oknem biało, a ja siedzę zrelaksowana po całym weekendzie. Jedno z moich postanowień noworocznych zostaje właśnie realizowane, więcej odprężenia i odpoczynku. Były masaże, baseny i słodkie nic nie robienie… Dzisiaj CZUJĘ się właśnie zrelaksowana i nawet spacer zaśnieżoną plażą sprawił mi wielką przyjemność.

20180225_144256

20180225_144807

Za każdym razem kiedy mam pisać za co jestem WDZIĘCZNA, mam z tym trudności i to nie dlatego, że nie potrafię znaleźć powodów do wdzięczności, wręcz przeciwnie, jest ich tak wiele, że trudno mi wybrać jedną rzecz. Dlatego dzisiaj jestem WDZIĘCZNA, za to, że w moim życiu istnieje wiele powodów do wdzięczności, że w każdej sytuacji potrafię dostrzec coś dobrego.

20180225_145912

20180225_150113Oprócz weekendowego odprężenia, ten miesiąc obfitował w pracę i ciągłą zmianę terminów, która była ode mnie niezależna. To wszystko NAUCZYŁO mnie, że warto odpuszczać, nawet nauczyłam się jak.

Czego się jeszcze uczę..? Dobra chciałam to zachować w tajemnicy, ale powiem wam, postanowiłam zostać dietetykiem i od kilku miesięcy siedzę nad książkami i na wykładach. CIESZĘ się  tym bardzo, fascynacja tą tematyką nie opadła i czasem się śmieję, że na zajęciach siedzę z otwrtą buzią, tak to wszystko mnie interesuje…

Moją wiedzą chciałabym się podzielić z wami, dlatego PRACUJĘ nad nową serią wpisów. Kilka pomysłów mam już w głowie, a jeden nawet powoli kończę. Jestem podekscytowana i mam nadzieję, że zostanie ta seria przez was dobrze przyjęta.

20180301_155306.jpgCZEKAM już na wiosnę, chociaż w tym roku nie jest to takie rozpaczliwe oczekiwanie. Za oknem śnieg ale i słońce, w domu świeże kwiaty i żółte dodatki, które na początku lutego obowiązkowo goszczą w moim domu,  tak mogę przetrwać tę końcówkę zimy i jeszcze trochę poczekać na wiosnę.

Przegapione w tym miesiącu

Pomysły na śniadanie

Inspiracje kuchnią marokańską


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s